Lipcowe Spotkanie Karpackie

.

Serdecznie zapraszamy  o godz. 19 na kolejne w tym roku „Spotkanie Karpackie online". Tym razem naszymi gośćmi będą Paweł Jaroszewski i Leszek Rymarowicz, którzy przedstawią Fotoreportaż z uroczystego otwarcia Obserwatorium na Pop Iwanie w 1938 r.  Szczegóły na stronie www.karpaccy.pl

W Spotkaniu będzie można uczestniczyć w dwojaki sposób: jako uczestnik na platformie Zoom lub jako obserwator transmisji na żywo na YouTube.

Aby aktywnie uczestniczyć w Spotkaniu na platformie Zoom należy przesłać zgłaszanie na adres: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.  w terminie do 27 lipca. Najpóźniej 24 godziny przed planowanym spotkaniem prześlemy link do zalogowania. Ze względu na ograniczoną liczbę miejsc, decydować będzie kolejność zgłoszeń. Od uczestników Spotkania będziemy oczekiwali zalogowania się na Zoomie.

Natomiast transmisja na YouTube będzie dostępna bez ograniczeń na kanale Towarzystwa Karpackiego (w wyszukiwarce YouTube należy wpisać „Towarzystwo Karpackie").

Dla wszystkich, którzy nie będą mogli obserwować Spotkania w czwartek udostępnimy – kilka dni później – transmisję filmową (link będzie na stronie  www.karpaccy.pl )..