Marcowe Spotkanie Karpackie

.

Serdecznie zapraszamy o godz. 19 na „Spotkanie Karpackie online" z prof. Michałem Parczewskim, który przybliży nam problematykę początków osadnictwa przodków górali ruskich, w szczególności Łemków, w Karpatach. Szczegóły na stronie www.karpaccy.pl

W Spotkaniu będzie można uczestniczyć w dwojaki sposób: jako uczestnik na platformie Zoom lub jako obserwator transmisji na żywo na YouTube.

Aby aktywnie uczestniczyć w Spotkaniu na platformie Zoom należy przesłać zgłaszanie na adres: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.  w terminie do 28 marca. Najpóźniej 24 godziny przed planowanym spotkaniem prześlemy link do zalogowania się na spotkanie. Ze względu na ograniczoną liczbę miejsc, decydować będzie kolejność zgłoszeń. Od uczestników Spotkania będziemy oczekiwali zalogowania się na Zoomie.

Natomiast transmisja na YouTube będzie dostępna bez ograniczeń na kanale Towarzystwa Karpackiego (w wyszukiwarce YouTube należy wpisać „Towarzystwo Karpackie").

Dla wszystkich, którzy nie będą mogli obserwować Spotkania w czwartek udostępnimy – kilka dni później – transmisję filmową (link będzie na stronie  www.karpaccy.pl ) i na YouTube.