Majowe Spotkanie Karpackie

.

Serdecznie zapraszamy o godz. 19 na „Spotkanie Karpackie online" pt. „Łukiem Karpat" za Ewą Chwałką. Bohaterka Spotkania jako pierwsza Polka i prawdopodobnie druga kobieta na świecie przeszła samotnie „Łuk Karpat". Szlakiem przez Rumunię, Ukrainę, Polskę i Słowację, głównie grzbietami, w 84 dni przemierzyła 2367 km – ułożoną przez siebie trasą, nie korzystając z depozytów i zewnętrznego wsparcia. Początkiem i końcem jej wędrówki były przełomy Dunaju – pierwszy w Żelaznych Wrotach w Rumunii, zaś drugi u ujścia Morawy w Bramie Devińskiej na Słowacji. Szczegóły na stronie www.karpaccy.pl.

W Spotkaniu będzie można uczestniczyć w dwojaki sposób: jako uczestnik na platformie Zoom lub jako obserwator transmisji na żywo na YouTube.

Aby aktywnie uczestniczyć w Spotkaniu na platformie Zoom należy przesłać zgłaszanie na adres: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.  w terminie do 24 maja. Najpóźniej 24 godziny przed planowanym spotkaniem prześlemy link do zalogowania się na spotkanie. Ze względu na ograniczoną liczbę miejsc, decydować będzie kolejność zgłoszeń. Od uczestników Spotkania będziemy oczekiwali zalogowania się na Zoomie.

Natomiast transmisja na YouTube będzie dostępna bez ograniczeń na kanale Towarzystwa Karpackiego (w wyszukiwarce YouTube należy wpisać „Towarzystwo Karpackie").

Dla wszystkich, którzy nie będą mogli obserwować Spotkania w czwartek udostępnimy – kilka dni później – transmisję filmową (link będzie na stronie  www.karpaccy.pl ) i na YouTube.