Daty

Fakty

Ankieta "Ochrona i upowszechnianie prywatnych kolekcji"

W naszych staraniach o ochronę i bezpieczne upowszechnianie prywatnych kolekcji potrzebujemy Państwa wsparcia i Państwa głosu. To Państwo budują i dbają o swoje kolekcje, a więc najlepiej znają swoje potrzeby. Prosimy o podzielenie się nimi poprzez wypełnienie ankiety.

Ankieta "Ochrona i upowszechnianie prywatnych kolekcji" jest jednym z naszych działań związanych z budowaniem pomostu między środowiskiem kolekcjonerskim a instytucjami państwowymi, placówkami naukowymi i organizacjami pozarządowymi. Prosimy, by Państwo wypowiedzieli się we własnej sprawie i wypełnili tę ankietę. Jednocześnie pomogą nam Państwo w podjęciu kolejnych kroków zmierzających do należytego zaopiekowania się kolekcjonerskimi zasobami.

Ankieta ma charakter przekrojowy i jest anonimowa. Wyniki ankiety znajdują się tutaj

Jeśli mają Państwo pytania prosimy o kontakt: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. lub Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

 

 

 

 

Warto wiedzieć więcej